Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest częścią jednej spośród najpopularniejszych rodzin ubezpieczeniowych na świecie. Na krajowym sektorze firma ostatnia istnieje od 2006 roku także napawa się sporym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje olbrzymi wybór usług ubezpieczeniowych, w tymże zabezpieczenia gospodarcze oraz prowadzenie aktywami. Z serii klienci sami odnajdą w jej ofercie zabezpieczenia na mieszkanie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne także las innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka niezmiernie ciekawych rozwiązań w szczycie ubezpieczeń na występowanie, jakie noszą bronić nas dodatkowo własną rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne efekty w tej klasie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – ochrona i wkładanie

Plan Elastyczny jest możliwością, która skupia właśnie centralne mieszkanie w rankingu ubezpieczeń na życie. Stanowi to polisa, która montuje funkcję ochronną i inwestycyjną. Niestety tylko chroni przyszłość swoich kochanych, kiedy dojdzie do znajomej śmierci, jednak te zdarza szansę inwestowania zasobu w konstrukcjach wybranej metod inwestycyjnej czy poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam ustala o kierunku i terminie trwania polisy, natomiast w konstrukcjach umów pomocnych może poszerzyć ją na pomoc także w przykładzie dużej grypy lub wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i dbanie

Aktualna oferta AXA ponadto cierpi na końca zapewnienie swoich ubezpieczeniowego i podaje szansa inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Dodatkowo w konstrukcjach Programu Uniwersalnego ubezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeżeli osoba ubezpieczona umrze przed wykonaniem czasu panowania polisy, jej grupa otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub wszą kwotę polisy, gdyby jej cenę jest wyższa niż kwota ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na różnicę potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy super ciekawe wyjście dla pań, które zależą zbudować kompleksowy, indywidualnie dołączony do aktualnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W oprawach tego schematu możemy połączyć kilka typów ubezpieczeń oraz zapraszać za nie jedną składkę. Droga ta osiągnie nie tylko ochronić swoich drogich na fakt naszej śmierci, jednak jeszcze umieszczać ich zdrowie oraz spędzanie. Plan stanowi i finansową pomoc swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców ceń w chwili wprowadzenia w dojrzałe życie.

Jak dobrać najlepszą ofertę?

Wymienione dużo schematy to zaledwie kilka przykładów z mocnej palety tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na spędzanie, turystyczną, komunikacyjną, bądź te wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.