post

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać w 2016 ?

Pokutuje w nas przekonanie, że coś co jest tanie – nie jest dobrej jakości. Z pewnością w wielu przypadkach teoria ta mogłaby znaleźć swoje potwierdzenie w życiu. Ubezpieczenie na życie jednak  nie zawsze do nich nie należy.

Lepiej tanio, niż wcale

Myślimy o zabezpieczeniu przyszłości naszej i naszych bliskich. Chcemy, by ubepieczenie nie miało wygórowanej ceny, ponieważ nasze dochody nie są stałej wysokości. Tanie ubezpieczenie na życie to zawsze jakieś dodatkowe wsparcie i w momencie, gdy nie stać nas na droższe – z pewnością już jest niezłym zabezpieczeniem na przyszłość.

Tanio i dobrze

Z ubezpieczeniem na życie nie ma reguły. Nasza obecna sytuacja finansowa nie zawsze może pozwolić nam na decyzję o wysokich składkach. Przewidujemy inne wydatki – staramy się być odpowiedzialni finansowo. Codzienny budżet na utrzymanie, plan remontu, samochód u mechanika, zbliżające się wakacje, ślub kuzyna, urodziny sąsiada, święta u dzieci lub wnuków. Jak w tym wszystkim wygospodarować większą sumę na drogie ubezpieczenie? Ale czy droga oferta koniecznie oznaczać musi dobrą? Wcale nie! Sprawdźmy co oferuje nam najtańsze ubezpieczenie na życie. W grę wchodzi nasza przyszłość i nawet najtańsza oferta może zapewnić nam pomoc. Składki są odpowiednio niskie – świadczenia nie muszą być adekwatne do ich wysokości. Gdy nasza sytuacja finansowa się polepszy lub unormuje, ubezpieczenie można odpowiednio zmodyfikować. Warto dowiedzieć się co możemy wtedy zrobić. Przecież tania oferta ubezpieczenia na życie może okazać się dobrą decyzją.